Ivo Kotrle

Kontakt:
bred_ikzavinacvolny.cz

Adresa:
Pod Kosířem 333
798 16 Čelechovice na Hané
Svůj první keř révy jsem v Čelechovicích na Hané nasadil kolem roku 2000, byla to odrůda Perleta. A protože jsem se révou "nakazil", postupně začalo odrůd a keřů přibývat. Protože žiji v okrajové oblasti pěstování révy, zajímají mě pro svou vyšší odolnost k houbovým chorobám a mrazu hlavně interspecifické odrůdy a to jak stolní, tak moštové i bezsemenné. Počet keřů je u stolních odrůd většinou jeden až dva od odrůdy.

Pěstované odrůdy


Stolní odrůdy

Aladdin, Alexa, Ali baba, Ametist novočerkasskij, Arkadia, Aročnyj, Beloje čudo, Belyj KoKl, Blestjaščij, Brusničnyj, Ciravas Agra, Čarli, Dovga, Elegant sverchrannyj, Favor, Galahad, Garold, Graf Monte Christo, Irinka (klon Vostorgu), Jubilej chersonskogo "Dačnika", Julian, Krasavčik 2, Krasotka, Liepajas Agraa, Liepajas Dzintars, Lora (Flora), Marlboro, Monarch, Naděžda AZOS, Nachodka, Nero, Nšl PerKry, Pamjati Chirurga, Parižanka, Preobraženie, Prezent, Prim, Rošfor, Rusven, Sašenka Leonova, Sejanec prodjusera, Sfinx, Sindikat, Supaga, Super-Extra, Světlana (I-8-7-9), Swenson Red, Talisman (Keša 1), Vatikan, Veronika, Viktoria, Vostorg, Vostorg krasnyj, Vostorg krasnyj novyj, Vostorg muskatnyj, Zarja Nesvetaja.



Bezsemenné odrůdy

A 1704, Anastasia, Beauty seedless, Bělehradskij bezsemennyj, Einset Seedless, FVKz-9-1, Glenora, Himrod, Jupiter , Kišmiš 342, Kišmiš lučistyj, Perleta, Rusbol muskatnyj, Rusbol ulučšenyj, Saturn, Somerset seedless, Vanessa, Venus.



Moštové a univerzální odrůdy

Cabernet Cortis, Dubljanskij, E.S. 3-24-7 (Prairie Star), E.S. 6-16-30 (Adalmina), Krystal, La Crescent, Marquette, Merzling, Muscaris, Platovskij, Rondo, Solaris.


Vyřazené odrůdy (v závorce důvod vyřazení)
Sevar (špatné opylení v průběhu všech tří let)
Bianca (velmi slabý růst, po vykopání se ukázalo, že chyba byla v sazenici a ne v odrůdě - prasklý kořenový kmen)
Helios (velká citlivost k houbovým chorobám a mrazu)
Negra (malé hrozny, velká citlivost k houbových chorobám)
Jubilej Vojtovič (podezření na virózu)
Dakona (jednoduchá chuť)
Prozračnyj (praskání bobulí, příliš muškátová chuť)
Topaz (sprchávání, citlivost k houbovým chorobám).
AT-6-3-sk (pozdní)
Pamjati Žuravlja (pozdní, praskání bobulí)
Podarok Ukrajině (špatné vyzrávání réví)
Kodrjanka (vymrzání v zimě, citlivost k houbovým chorobám)
Delight (uhynul)
Rombought Seedless
VeePie (drobné kyselé bezsemenné bobule)
VV-3 (pozdní, citlivost k houbovým chorobám, vymrzání)
Glaša (silná citlivost na padlí)
Golden Muscat (pozdní zrání, chuť)
Golubok (silná citlivost na padlí)
E.S. 5-4-16 (Juka) (chuť)
E.S. 15-53 (špatný růst)
217-40-3-1 (vymrzla)
Ljubimyj (pozdní zrání)
Nata (malé bobule)
Naděžda UkrNII (průměrná chuť, citlivost k chorobám)
Rozovyj Timur (špatný růst)
Richelie (citlivost k padlí, namrzání)
KarMaKod (praskání bobulí)
Tanjuša (uhynula)


Kontakt: bred_ik(zavináč)volny.cz
O rostlině, které se zaujala natolik, že jsem se o ni začal zajímat trošku víc, totiž o révě vinné. Tyto stránky by měly sloužit ke zveřejnění nejen mých poznatků o jejím pěstování.

Ivo Kotrle

Garold

Garold

Garold
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Opište prosím kontrolní kód "2387"
Výsledky degustace konané 11-14. září v lotyšském Muzeu přírody.
Účastnilo se jí 18 pěstitelů celkem s 240 vzorky 161 odrůd révy.
Degustace byly hodnoceny na 5 bodové škále. Současně byla zjišťována i cukernatost jednotlivých vzorků.

Pořadí dle bodového hodnocení:
Pořadí Odrůda Pěstitel Město Místo pěstování Degust. hodnocení Cukernatost
1 Cīravas Agrā G.Kužums Bauskā pole 4,78 17,2
2 Talisman Bezsemjannij E.Būmanis Ķegumā zahrada 4,73 21,7
3 Dovga A.Mūrnieks Smiltenē skleník 4,58 16,0
4 Forstera Sēklaudzis  A.Mūrnieks Smiltenē skleník 4,56 16,5
5 Supaga A.Mūrnieks Smiltenē skleník 4,54 18,5
6 Precose Noir G.Kužums Bauskā pole 4,53 18,8
7 Laimdota G.Vēsminš Cīravā zahrada 4,53 15,8
8 Supaga G.Kužums Bauskā zahrada 4,52 20,0
9 Eva G.Vēsminš Cīravā zahrada 4,52 18,5
10 Dovga G.Vēsminš Cīravā zahrada 4,48 20,3
11 Arkadia E.Būmanis Ķegumā skleník 4,47 18,2
12 Galant G.Dobelis Gaujā skleník 4,47 22,0
13 Liepājas Dzintars A.Mūrnieks Smiltenē skleník 4,46 20,4
14 Cīravas Agrā G.Vēsminš Cīravā zahrada 4,43 14,5
15 Moldovaja G.Kužums Bauskā pole 4,40 16,0
16 Reliance E.Būmanis Ķegumā skleník 4,38 17,2
17 Krasa Severa A.Mūrnieks Smiltenē skleník 4,38 16,2
18 Jefremovskij Rannij G.Kužums Bauskā zahrada 4,37 14,0
19 Osobij G.Kužums Bauskā zahrada 4,37 14,4
20 Liepājas Agrā G.Vēsminš Cīravā zahrada 4,37 18,6
21 Elegant Sverhrannij A.Grauss Salaspilī skleník 4,35 13,8
22 Serafimovskij E.Būmanis Ķegumā zahrada 4,34 15,0
23 Timur Rozovij A.Grauss Salaspilī skleník 4,32 21,0
24 Reform G.Kužums Bauskā pole 4,32 23,4
25 Gvido E.Būmanis Ķegumā zahrada 4,30 16,2
26 Gvido G.Dobelis Gaujā skleník 4,30 16,2
27 Sukribe E.Būmanis Ķegumā zahrada 4,29 18,0
28 Jodupe E.Būmanis Ķegumā zahrada 4,28 15,0
29 Kodrjanka E.Būmanis Ķegumā skleník 4,27 14,5
30 Guna Ē.Pūpols Vārnavā pole 4,26 18,0
31 Talisman E.Būmanis Ķegumā skleník 4,25 12,8
32 Cīravas Agrā A.Mūrnieks Smiltenē skleník 4,24 15,6
33 Denal E.Būmanis Ķegumā skleník 4,22 13,6
34 Višenka E.Būmanis Ķegumā skleník 4,22 17,0
35 Viktoria G.Dobelis Gaujā skleník 4,22 16,5
36 Kišmiš Zaporožskij G.Dobelis Gaujā skleník 4,22 15,4
37 Denal A.Stukle Riga skleník 4,22 16,0
38 V6-4-4 4 G.Vēsminš Cīravā zahrada 4,22 15,5
39 Liepājas Dzintars G.Kužums Bauskā pole 4,20 15,8
40 Ļana G.Vēsminš Cīravā skleník 4,20 18,2
41 Krasa Severa E.Būmanis Ķegumā skleník 4,18 15,8
42 FVR-7-9 E.Būmanis Ķegumā skleník 4,18 13,8
43 Flora G.Kužums Bauskā zahrada 4,18 13,6
44 Karameļnij G.Kužums Bauskā zahrada 4,18 17,8
45 Širvintas ? Ē.Pūpols Vārnavā pole 4,18 17,5
46 Juľskaja Žemčužina E.Būmanis Ķegumā skleník 4,17 13,8
47 Guna G.Dobelis Gaujā zahrada 4,17 15,6
48 Kišmiš Lučistij A.Grauss Salaspilī skleník 4,17 17,3
49 Novij Podarok Zaporožju G.Kužums Bauskā zahrada 4,16 16,0
50 Swenson Red E.Būmanis Ķegumā skleník 4,15 15,0
51 Juļskij Biser A.Kārkliľš Gaujā zahrada 4,15 14,6
52 Šasla Gaiļuno A.Kārkliľš Gaujā zahrada 4,15 17,0
53 Arkadia G.Kužums Bauskā zahrada 4,15 15,6
54 Varduve E.Būmanis Ķegumā zahrada 4,14 16,6
55 Fabel Agrais Ģ.Miķelsons Sesavā pole 4,14 20,5
56 Aļošenkin A.Kārkliľš Gaujā zahrada 4,12 16,2
57 Liepājas Pērle G.Vēsminš Cīravā skleník 4,12 16,1
58 Hasanskij Sladkij G.Dobelis Gaujā zahrada 4,10 18,0
59 Krasa Severa A.Kārkliľš Gaujā zahrada 4,10 16,5
60 Volžskij G.Kužums Bauskā zahrada 4,10 15,0
61 Vidzemes Skaistule Ē.Pūpols Vārnavā pole 4,10 18,5
62 Veldze E.Būmanis Ķegumā zahrada 4,09 17,6
63 Swenson Red G.Dobelis Gaujā zahrada 4,08 16,0
64 Muskat Ľini G.Kužums Bauskā pole 4,08 16,0
65 Zilga? A.Stukle Riga zahrada 4,08 16,6
66 Krasa Severa G.Dobelis Gaujā zahrada 4,07 16,0
67 Kosmonaut A.Rasmanis Rugājos zahrada 4,07 16,4
68 S1-5 G.Vēsminš Cīravā zahrada 4,07 18,0
69 Suručenu Baltā G.Vēsminš Cīravā skleník 4,07 18,4
70 Prozračnij G.Kužums Bauskā zahrada 4,06 14,2
71 Lipsna A.Stukle Riga zahrada 4,06 15,8
72 Karmakod A.Stukle Riga skleník 4,06 15,0
73 Brigantīna E.Būmanis Ķegumā zahrada 4,05 15,5
74 Karmakod A.Grauss Salaspilī skleník 4,05 15,4
75 Sele E.Būmanis Ķegumā zahrada 4,04 16,0
76 Žemčug Belij G.Kužums Bauskā pole 4,04 15,0
77 Plamja Ē.Pūpols Vārnavā pole 4,04 15,0
78 Meda Ē.Pūpols Vārnavā pole 4,04 14,4
79 Arkadia G.Dobelis Gaujā skleník 4,03 14,4
80 Aļošenkin G.Kužums Bauskā zahrada 4,03 14,5
81 Varduve G.Niedra pie Tukuma (Slampē) pole 4,03 15,5
82 Supaga A.Rasmanis Rugājos zahrada 4,03 15,5
83 Agni R.Ivanovs Jaunpiebalgā pole 4,02 16,8
84 R-65 Ģ.Miķelsons Sesavā pole 4,02 12,5
85 Hasanskij Sladkij E.Būmanis Ķegumā zahrada 4,01 19,0
86 Madlen Royal E.Būmanis Ķegumā zahrada 4,00 18,0
87 Voskovskij Nr.6 Ģ.Miķelsons Sesavā pole 4,00 15,0
88 Lauma Ē.Pūpols Vārnavā pole 4,00 16,5
89 Novij Podarok Zaporožju A.Stukle Riga zahrada 4,00 15,0
90 Siegerrebe O.Žvagins Lubānā pole 4,00 15,2
91 Kišmiš Unikaļnij A.Dišlers Riga zahrada u zdi 3,99 19,5
92 Hibrīds (nezināms) M.Igaune Riga zahrada 3,99 20,0
93 Russkij Jantar E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,97 14,0
94 Agat Donskoj E.Būmanis Ķegumā skleník 3,97 13,0
95 Kijevskij Belij E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,96 14,0
96 Nr.41 Ģ.Miķelsons Sesavā pole 3,96 17,6
97 FVA (Novoje Stoļeķije) G.Kužums Bauskā zahrada 3,95 14,0
98 S-675 A.Stukle Riga zahrada 3,94 17,0
99 Čarli E.Būmanis Ķegumā skleník 3,93 15,6
100 Viktor-A G.Kužums Bauskā zahrada 3,93 18,0
101 Šasla Gaiļuno G.Kužums Bauskā zahrada 3,92 16,0
102 Jodupe Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,92 12,5
103 Kodrjanka G.Vēsminš Cīravā skleník 3,92 13,0
104 Širvintas E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,91 14,4
105 Swenson Red A.Dišlers Riga zahrada u zdi 3,91 16,5
106 Reliance M.Igaune Riga zahrada 3,89 17,0
107 S-675 E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,88 18,4
108 Lora E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,88 17,4
109 Agat Donskoj A.Kārkliľš Gaujā zahrada 3,88 14,2
110 Valiant Ģ.Miķelsons Sesavā pole 3,86 15,0
111 Liepājas Pērle G.Dobelis Gaujā skleník 3,85 13,4
112 S-675 A.Rasmanis Rugājos zahrada 3,83 21,4
113 V2-4-4 G.Vēsminš Cīravā zahrada 3,83 18,0
114 Rannij Magarača E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,82 14,0
115 Viking E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,82 15,2
116 Zilga G.Kužums Bauskā pole 3,82 16,3
117 Marquette Ģ.Miķelsons Sesavā pole 3,82 19,5
118 Aromātiskā Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,82 16,5
119 Tērvetes Zilā A.Stukle Riga zahrada 3,82 14,4
120 Zilga E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,81 15,6
121 Karmakod G.Dobelis Gaujā skleník 3,80 17,6
122 Denal A.Grauss Salaspilī skleník 3,80 13,0
123 Sukribe G.Niedra pie Tukuma (Slampē) pole 3,80 16,2
124 Kokl Belij A.Stukle Riga skleník 3,80 15,0
125 Natālija E.Būmanis Ķegumā skleník 3,78 11,6
126 Flora G.Dobelis Gaujā skleník 3,78 10,0
127 Elegia G.Kužums Bauskā pole 3,78 15,5
128 Moisej G.Kužums Bauskā zahrada 3,78 14,4
129 Kuzminskij Sinij Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,78 14,0
130 Solaris M.Vāgners Rendā pole 3,78 22,4
131 Jodkrante E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,76 14,5
132 Leon Millot Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,76 17,8
133 Silva Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,76 12,0
134 Sommerset Seedles Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 3,76 16,4
135 Supaga Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,72 14,0
136 TN 6 A.Stukle Riga zahrada 3,72 12,4
137 Talisman Bezsemjannij M.Igaune Riga zahrada 3,70 14,0
138 Valiant E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,69 14,2
139 Rusbol E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,68 15,0
140 Čarli G.Kužums Bauskā zahrada 3,68 14,2
141 Precose Noir G.Kužums Bauskā zahrada 3,68 15,6
142 Sukribe Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,68 15,5
143 Šasla Gaiļuno A.Stukle Riga zahrada 3,68 13,0
144 Muskat Blau G.Dobelis Gaujā zahrada 3,67 14,0
145 Supaga G.Niedra pie Tukuma (Slampē) pole 3,67 14,2
146 Guna A.Rasmanis Rugājos zahrada 3,67 15,8
147 Sabrevois Ģ.Miķelsons Sesavā pole 3,66 14,0
148 Beloje Čudo E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,62 15,0
149 Samohvaloviči G.Kužums Bauskā pole 3,62 15,0
150 Magia Ģ.Miķelsons Sesavā pole 3,62 15,0
151 Krasavec Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,62 14,0
152 Samanta Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,62 11,6
153 Jubiļeinij Novgoroda Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 3,62 15,0
154 Simča G.Vēsminš Cīravā skleník 3,62 12,2
155 Ortega M.Vāgners Rendā pole 3,61 15,6
156 Širvintas Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,60 13,0
157 Ramune Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,60 13,5
158 Valiant O.Žvagins Lubānā pole 3,60 18,0
159 Leon Millot E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,58 15,0
160 Dange Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,58 12,0
161 PZA-8-11 E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,57 15,4
162 S2-1-4 G.Vēsminš Cīravā zahrada 3,55 14,0
163 Madlen Royal G.Kužums Bauskā pole 3,54 14,0
164 Melnā Skaistule E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,53 13,0
165 Muskat TSHA G.Kužums Bauskā zahrada 3,53 15,6
166 Odesa 45-18108 G.Kužums Bauskā zahrada 3,53 12,8
167 Toldi Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,53 15,0
168 Kuzminskij Sinij M.Igaune Riga zahrada 3,52 19,2
169 Ľeţnij Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,52 13,6
170 Zilga Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 3,52 13,2
171 S1-6 G.Vēsminš Cīravā zahrada 3,52 18,8
172 Suvenir Voskovskovo E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,50 14,2
173 Graţina Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,50 13,0
174 Sele Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,50 15,2
175 Varduve Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,50 12,5
176 Vārnava-2 Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,50 14,2
177 Toldi A.Stukle Riga zahrada 3,50 12,8
178 Timur Rozovij G.Dobelis Gaujā skleník 3,48 16,5
179 Djura Ģ.Miķelsons Sesavā pole 3,48 16,0
180 Sukribe A.Rasmanis Rugājos zahrada 3,48 15,0
181 Ľeţnij A.Rasmanis Rugājos zahrada 3,48 15,0
182 V3-5-2 G.Vēsminš Cīravā zahrada 3,48 12,2
183 Suvenir Voskovskovo Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 3,47 15,0
184 DM 8521-1 Ģ.Miķelsons Sesavā pole 3,46 21,0
185 Zīda Ķekars Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 3,46 14,8
186 Magarač Rannij G.Kužums Bauskā pole 3,43 11,8
187 Beļok G.Kužums Bauskā pole 3,42 13,6
188 Vārnava-1 Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,42 16,2
189 Blauer Fruhburgunder M.Vāgners Rendā pole 3,42 15,0
190 Zilga G.Dobelis Gaujā zahrada 3,40 15,3
191 Sešupe Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,40 18,0
192 Rasa Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,38 11,5
193 TN 6 G.Niedra pie Tukuma (Slampē) pole 3,37 16,5
194 Aļošenkin A.Rasmanis Rugājos zahrada 3,37 14,3
195 Žemčug Belij? O.Žvagins Lubānā pole 3,35 17,8
196 Golubok Ģ.Miķelsons Sesavā pole 3,34 15,0
197 Šiller Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,33 10,0
198 Jodupe A.Rasmanis Rugājos zahrada 3,33 13,0
199 Zilga O.Žvagins Lubānā pole 3,33 14,0
200 Suvenir Voskovskovo A.Stukle Riga zahrada 3,32 14,0
201 Vroge van der Laan A.Rasmanis Rugājos zahrada 3,30 13,8
202 Thor Heierdal A.Rasmanis Rugājos zahrada 3,28 11,4
203 Tambovskij Rozovij A.Rasmanis Rugājos zahrada 3,28 14,5
204 Vostorg Ideaļnij A.Stukle Riga zahrada 3,28 12,5
205 Agat Donskoj A.Stukle Riga zahrada 3,28 12,3
206 AF-7-2-6 Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 3,27 15,2
207 Kříženec (neznámý) M.Igaune Riga zahrada 3,26 20,0
208 Agat Donskoj R.Ivanovs Jaunpiebalgā pole 3,22 13,0
209 Dzelzbetons G.Kužums Bauskā zahrada 3,22 14,6
210 Kuzminskij Sinij Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 3,22 15,0
211 Lora A.Stukle Riga zahrada 3,18 12,3
212 Vostorg Čornij G.Kužums Bauskā pole 3,15 11,0
213 AF-3-2-9 Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 3,13 22,0
214 Adeļ A.Kārkliľš Gaujā zahrada 3,12 18,0
215 Alfa E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,10 15,0
216 V6-5-1 G.Vēsminš Cīravā zahrada 3,08 13,5
217 Rosler R.Ivanovs Jaunpiebalgā pole 3,06 14,8
218 AF-2-2-2 Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 3,06 11,6
219 Madlen Royal A.Rasmanis Rugājos zahrada 3,02 11,6
220 Dvietes Zilā Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,00 11,0
221 Iļja Muromietis G.Kužums Bauskā pole 2,98 11,0
222 AF-3-2-6 Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 2,98 15,5
223 B4-3-3-8 G.Vēsminš Cīravā zahrada 2,95 12,5
224 Ot Pinčuka Ē.Pūpols Vārnavā pole 2,93  
225 AF-15-1-9 Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 2,90 18,8
226 Bolero O.Žvagins Lubānā pole 2,88 13,8
227 Agne G.Niedra pie Tukuma (Slampē) pole 2,87 12,4
228 Graţina G.Niedra pie Tukuma (Slampē) pole 2,87 13,5
229 V3-5-2 ? M.Igaune Riga zahrada 2,86 2,9
230 Ziemeļu Melnais Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 2,80 13,0
231 Golubok G.Kužums Bauskā pole 2,78 12,5
232 AF-8-2-5 Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 2,78 9,4
233 AF-15-1-5 Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 2,72 17,0
234 Liepājas Pērle (nezralá) E.Būmanis Ķegumā skleník 2,63 11,4
235 Chardonay M.Vāgners Rendā pole 2,55 9,0
236 Golubok G.Niedra pie Tukuma (Slampē) pole 2,50 11,0
237 AF-4-2-4 Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 2,45  
238 AF-15-1-6 Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 2,43  
239 Skaiste Ē.Pūpols Vārnavā pole 2,34 7,0
240 TN 6 207 Ē.Pūpols Vārnavā pole    
Pořadí dle cukernatosti:
Pořadí Odrůda Pěstitel Město Místo pěstování Degust. hodnocení Cukernatost
1 Reform G.Kužums Bauskā pole 4,32 23,4
2 Solaris M.Vāgners Rendā pole 3,78 22,4
3 Galant G.Dobelis Gaujā skleník 4,47 22,0
4 AF-3-2-9 Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 3,13 22,0
5 Talisman Bezsemjannij E.Būmanis Ķegumā zahrada 4,73 21,7
6 S-675 A.Rasmanis Rugājos zahrada 3,83 21,4
7 Timur Rozovij A.Grauss Salaspilī skleník 4,32 21,0
8 DM 8521-1 Ģ.Miķelsons Sesavā pole 3,46 21,0
9 Fabel Agrais Ģ.Miķelsons Sesavā pole 4,14 20,5
10 Liepājas Dzintars A.Mūrnieks Smiltenē skleník 4,46 20,4
11 Dovga G.Vēsminš Cīravā zahrada 4,48 20,3
12 Supaga G.Kužums Bauskā zahrada 4,52 20,0
13 Hibrīds (nezināms) M.Igaune Riga zahrada 3,99 20,0
14 Kříženec (neznámý) M.Igaune Riga zahrada 3,26 20,0
15 Kišmiš Unikaļnij A.Dišlers Riga zahrada u zdi 3,99 19,5
16 Marquette Ģ.Miķelsons Sesavā pole 3,82 19,5
17 Kuzminskij Sinij M.Igaune Riga zahrada 3,52 19,2
18 Hasanskij Sladkij E.Būmanis Ķegumā zahrada 4,01 19,0
19 Precose Noir G.Kužums Bauskā pole 4,53 18,8
20 S1-6 G.Vēsminš Cīravā zahrada 3,52 18,8
21 AF-15-1-9 Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 2,90 18,8
22 Liepājas Agrā G.Vēsminš Cīravā zahrada 4,37 18,6
23 Supaga A.Mūrnieks Smiltenē skleník 4,54 18,5
24 Eva G.Vēsminš Cīravā zahrada 4,52 18,5
25 Vidzemes Skaistule Ē.Pūpols Vārnavā pole 4,10 18,5
26 Suručenu Baltā G.Vēsminš Cīravā skleník 4,07 18,4
27 S-675 E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,88 18,4
28 Arkadia E.Būmanis Ķegumā skleník 4,47 18,2
29 Ļana G.Vēsminš Cīravā skleník 4,20 18,2
30 Sukribe E.Būmanis Ķegumā zahrada 4,29 18,0
31 Guna Ē.Pūpols Vārnavā pole 4,26 18,0
32 Hasanskij Sladkij G.Dobelis Gaujā zahrada 4,10 18,0
33 S1-5 G.Vēsminš Cīravā zahrada 4,07 18,0
34 Madlen Royal E.Būmanis Ķegumā zahrada 4,00 18,0
35 Viktor-A G.Kužums Bauskā zahrada 3,93 18,0
36 V2-4-4 G.Vēsminš Cīravā zahrada 3,83 18,0
37 Valiant O.Žvagins Lubānā pole 3,60 18,0
38 Sešupe Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,40 18,0
39 Adeļ A.Kārkliľš Gaujā zahrada 3,12 18,0
40 Karameļnij G.Kužums Bauskā zahrada 4,18 17,8
41 Leon Millot Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,76 17,8
42 Žemčug Belij? O.Žvagins Lubānā pole 3,35 17,8
43 Veldze E.Būmanis Ķegumā zahrada 4,09 17,6
44 Nr.41 Ģ.Miķelsons Sesavā pole 3,96 17,6
45 Karmakod G.Dobelis Gaujā skleník 3,80 17,6
46 Širvintas ? Ē.Pūpols Vārnavā pole 4,18 17,5
47 Lora E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,88 17,4
48 Kišmiš Lučistij A.Grauss Salaspilī skleník 4,17 17,3
49 Cīravas Agrā G.Kužums Bauskā pole 4,78 17,2
50 Reliance E.Būmanis Ķegumā skleník 4,38 17,2
51 Višenka E.Būmanis Ķegumā skleník 4,22 17,0
52 Šasla Gaiļuno A.Kārkliľš Gaujā zahrada 4,15 17,0
53 S-675 A.Stukle Riga zahrada 3,94 17,0
54 Reliance M.Igaune Riga zahrada 3,89 17,0
55 AF-15-1-5 Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 2,72 17,0
56 Agni R.Ivanovs Jaunpiebalgā pole 4,02 16,8
57 Varduve E.Būmanis Ķegumā zahrada 4,14 16,6
58 Zilga? A.Stukle Riga zahrada 4,08 16,6
59 Forstera Sēklaudzis  A.Mūrnieks Smiltenē skleník 4,56 16,5
60 Viktoria G.Dobelis Gaujā skleník 4,22 16,5
61 Krasa Severa A.Kārkliľš Gaujā zahrada 4,10 16,5
62 Lauma Ē.Pūpols Vārnavā pole 4,00 16,5
63 Swenson Red A.Dišlers Riga zahrada u zdi 3,91 16,5
64 Aromātiskā Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,82 16,5
65 Timur Rozovij G.Dobelis Gaujā skleník 3,48 16,5
66 TN 6 G.Niedra pie Tukuma (Slampē) pole 3,37 16,5
67 Kosmonaut A.Rasmanis Rugājos zahrada 4,07 16,4
68 Sommerset Seedles Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 3,76 16,4
69 Zilga G.Kužums Bauskā pole 3,82 16,3
70 Krasa Severa A.Mūrnieks Smiltenē skleník 4,38 16,2
71 Gvido E.Būmanis Ķegumā zahrada 4,30 16,2
72 Gvido G.Dobelis Gaujā skleník 4,30 16,2
73 Aļošenkin A.Kārkliľš Gaujā zahrada 4,12 16,2
74 Sukribe G.Niedra pie Tukuma (Slampē) pole 3,80 16,2
75 Vārnava-1 Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,42 16,2
76 Liepājas Pērle G.Vēsminš Cīravā skleník 4,12 16,1
77 Dovga A.Mūrnieks Smiltenē skleník 4,58 16,0
78 Moldovaja G.Kužums Bauskā pole 4,40 16,0
79 Denal A.Stukle Riga skleník 4,22 16,0
80 Novij Podarok Zaporožju G.Kužums Bauskā zahrada 4,16 16,0
81 Swenson Red G.Dobelis Gaujā zahrada 4,08 16,0
82 Muskat Ľini G.Kužums Bauskā pole 4,08 16,0
83 Krasa Severa G.Dobelis Gaujā zahrada 4,07 16,0
84 Sele E.Būmanis Ķegumā zahrada 4,04 16,0
85 Šasla Gaiļuno G.Kužums Bauskā zahrada 3,92 16,0
86 Djura Ģ.Miķelsons Sesavā pole 3,48 16,0
87 Laimdota G.Vēsminš Cīravā zahrada 4,53 15,8
88 Liepājas Dzintars G.Kužums Bauskā pole 4,20 15,8
89 Krasa Severa E.Būmanis Ķegumā skleník 4,18 15,8
90 Lipsna A.Stukle Riga zahrada 4,06 15,8
91 Guna A.Rasmanis Rugājos zahrada 3,67 15,8
92 Cīravas Agrā A.Mūrnieks Smiltenē skleník 4,24 15,6
93 Guna G.Dobelis Gaujā zahrada 4,17 15,6
94 Arkadia G.Kužums Bauskā zahrada 4,15 15,6
95 Čarli E.Būmanis Ķegumā skleník 3,93 15,6
96 Zilga E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,81 15,6
97 Precose Noir G.Kužums Bauskā zahrada 3,68 15,6
98 Ortega M.Vāgners Rendā pole 3,61 15,6
99 Muskat TSHA G.Kužums Bauskā zahrada 3,53 15,6
100 V6-4-4 4 G.Vēsminš Cīravā zahrada 4,22 15,5
101 Brigantīna E.Būmanis Ķegumā zahrada 4,05 15,5
102 Varduve G.Niedra pie Tukuma (Slampē) pole 4,03 15,5
103 Supaga A.Rasmanis Rugājos zahrada 4,03 15,5
104 Elegia G.Kužums Bauskā pole 3,78 15,5
105 Sukribe Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,68 15,5
106 AF-3-2-6 Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 2,98 15,5
107 Kišmiš Zaporožskij G.Dobelis Gaujā skleník 4,22 15,4
108 Karmakod A.Grauss Salaspilī skleník 4,05 15,4
109 PZA-8-11 E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,57 15,4
110 Zilga G.Dobelis Gaujā zahrada 3,40 15,3
111 Siegerrebe O.Žvagins Lubānā pole 4,00 15,2
112 Viking E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,82 15,2
113 Sele Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,50 15,2
114 AF-7-2-6 Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 3,27 15,2
115 Serafimovskij E.Būmanis Ķegumā zahrada 4,34 15,0
116 Jodupe E.Būmanis Ķegumā zahrada 4,28 15,0
117 Swenson Red E.Būmanis Ķegumā skleník 4,15 15,0
118 Volžskij G.Kužums Bauskā zahrada 4,10 15,0
119 Karmakod A.Stukle Riga skleník 4,06 15,0
120 Žemčug Belij G.Kužums Bauskā pole 4,04 15,0
121 Plamja Ē.Pūpols Vārnavā pole 4,04 15,0
122 Voskovskij Nr.6 Ģ.Miķelsons Sesavā pole 4,00 15,0
123 Novij Podarok Zaporožju A.Stukle Riga zahrada 4,00 15,0
124 Valiant Ģ.Miķelsons Sesavā pole 3,86 15,0
125 Kokl Belij A.Stukle Riga skleník 3,80 15,0
126 Rusbol E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,68 15,0
127 Beloje Čudo E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,62 15,0
128 Samohvaloviči G.Kužums Bauskā pole 3,62 15,0
129 Magia Ģ.Miķelsons Sesavā pole 3,62 15,0
130 Jubiļeinij Novgoroda Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 3,62 15,0
131 Leon Millot E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,58 15,0
132 Toldi Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,53 15,0
133 Sukribe A.Rasmanis Rugājos zahrada 3,48 15,0
134 Ľeţnij A.Rasmanis Rugājos zahrada 3,48 15,0
135 Suvenir Voskovskovo Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 3,47 15,0
136 Blauer Fruhburgunder M.Vāgners Rendā pole 3,42 15,0
137 Golubok Ģ.Miķelsons Sesavā pole 3,34 15,0
138 Kuzminskij Sinij Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 3,22 15,0
139 Alfa E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,10 15,0
140 Zīda Ķekars Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 3,46 14,8
141 Rosler R.Ivanovs Jaunpiebalgā pole 3,06 14,8
142 Juļskij Biser A.Kārkliľš Gaujā zahrada 4,15 14,6
143 Dzelzbetons G.Kužums Bauskā zahrada 3,22 14,6
144 Cīravas Agrā G.Vēsminš Cīravā zahrada 4,43 14,5
145 Kodrjanka E.Būmanis Ķegumā skleník 4,27 14,5
146 Aļošenkin G.Kužums Bauskā zahrada 4,03 14,5
147 Jodkrante E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,76 14,5
148 Tambovskij Rozovij A.Rasmanis Rugājos zahrada 3,28 14,5
149 Osobij G.Kužums Bauskā zahrada 4,37 14,4
150 Meda Ē.Pūpols Vārnavā pole 4,04 14,4
151 Arkadia G.Dobelis Gaujā skleník 4,03 14,4
152 Širvintas E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,91 14,4
153 Tērvetes Zilā A.Stukle Riga zahrada 3,82 14,4
154 Moisej G.Kužums Bauskā zahrada 3,78 14,4
155 Aļošenkin A.Rasmanis Rugājos zahrada 3,37 14,3
156 Prozračnij G.Kužums Bauskā zahrada 4,06 14,2
157 Agat Donskoj A.Kārkliľš Gaujā zahrada 3,88 14,2
158 Valiant E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,69 14,2
159 Čarli G.Kužums Bauskā zahrada 3,68 14,2
160 Supaga G.Niedra pie Tukuma (Slampē) pole 3,67 14,2
161 Suvenir Voskovskovo E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,50 14,2
162 Vārnava-2 Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,50 14,2
163 Jefremovskij Rannij G.Kužums Bauskā zahrada 4,37 14,0
164 Russkij Jantar E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,97 14,0
165 Kijevskij Belij E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,96 14,0
166 FVA (Novoje Stoļeķije) G.Kužums Bauskā zahrada 3,95 14,0
167 Rannij Magarača E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,82 14,0
168 Kuzminskij Sinij Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,78 14,0
169 Supaga Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,72 14,0
170 Talisman Bezsemjannij M.Igaune Riga zahrada 3,70 14,0
171 Muskat Blau G.Dobelis Gaujā zahrada 3,67 14,0
172 Sabrevois Ģ.Miķelsons Sesavā pole 3,66 14,0
173 Krasavec Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,62 14,0
174 S2-1-4 G.Vēsminš Cīravā zahrada 3,55 14,0
175 Madlen Royal G.Kužums Bauskā pole 3,54 14,0
176 Zilga O.Žvagins Lubānā pole 3,33 14,0
177 Suvenir Voskovskovo A.Stukle Riga zahrada 3,32 14,0
178 Elegant Sverhrannij A.Grauss Salaspilī skleník 4,35 13,8
179 FVR-7-9 E.Būmanis Ķegumā skleník 4,18 13,8
180 Juľskaja Žemčužina E.Būmanis Ķegumā skleník 4,17 13,8
181 Vroge van der Laan A.Rasmanis Rugājos zahrada 3,30 13,8
182 Bolero O.Žvagins Lubānā pole 2,88 13,8
183 Denal E.Būmanis Ķegumā skleník 4,22 13,6
184 Flora G.Kužums Bauskā zahrada 4,18 13,6
185 Ľeţnij Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,52 13,6
186 Beļok G.Kužums Bauskā pole 3,42 13,6
187 Ramune Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,60 13,5
188 V6-5-1 G.Vēsminš Cīravā zahrada 3,08 13,5
189 Graţina G.Niedra pie Tukuma (Slampē) pole 2,87 13,5
190 Liepājas Pērle G.Dobelis Gaujā skleník 3,85 13,4
191 Zilga Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 3,52 13,2
192 Agat Donskoj E.Būmanis Ķegumā skleník 3,97 13,0
193 Kodrjanka G.Vēsminš Cīravā skleník 3,92 13,0
194 Denal A.Grauss Salaspilī skleník 3,80 13,0
195 Šasla Gaiļuno A.Stukle Riga zahrada 3,68 13,0
196 Širvintas Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,60 13,0
197 Melnā Skaistule E.Būmanis Ķegumā zahrada 3,53 13,0
198 Graţina Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,50 13,0
199 Jodupe A.Rasmanis Rugājos zahrada 3,33 13,0
200 Agat Donskoj R.Ivanovs Jaunpiebalgā pole 3,22 13,0
201 Ziemeļu Melnais Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 2,80 13,0
202 Talisman E.Būmanis Ķegumā skleník 4,25 12,8
203 Odesa 45-18108 G.Kužums Bauskā zahrada 3,53 12,8
204 Toldi A.Stukle Riga zahrada 3,50 12,8
205 R-65 Ģ.Miķelsons Sesavā pole 4,02 12,5
206 Jodupe Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,92 12,5
207 Varduve Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,50 12,5
208 Vostorg Ideaļnij A.Stukle Riga zahrada 3,28 12,5
209 B4-3-3-8 G.Vēsminš Cīravā zahrada 2,95 12,5
210 Golubok G.Kužums Bauskā pole 2,78 12,5
211 TN 6 A.Stukle Riga zahrada 3,72 12,4
212 Agne G.Niedra pie Tukuma (Slampē) pole 2,87 12,4
213 Agat Donskoj A.Stukle Riga zahrada 3,28 12,3
214 Lora A.Stukle Riga zahrada 3,18 12,3
215 Simča G.Vēsminš Cīravā skleník 3,62 12,2
216 V3-5-2 G.Vēsminš Cīravā zahrada 3,48 12,2
217 Silva Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,76 12,0
218 Dange Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,58 12,0
219 Magarač Rannij G.Kužums Bauskā pole 3,43 11,8
220 Natālija E.Būmanis Ķegumā skleník 3,78 11,6
221 Samanta Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,62 11,6
222 AF-2-2-2 Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 3,06 11,6
223 Madlen Royal A.Rasmanis Rugājos zahrada 3,02 11,6
224 Rasa Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,38 11,5
225 Thor Heierdal A.Rasmanis Rugājos zahrada 3,28 11,4
226 Liepājas Pērle (nezralá) E.Būmanis Ķegumā skleník 2,63 11,4
227 Vostorg Čornij G.Kužums Bauskā pole 3,15 11,0
228 Dvietes Zilā Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,00 11,0
229 Iļja Muromietis G.Kužums Bauskā pole 2,98 11,0
230 Golubok G.Niedra pie Tukuma (Slampē) pole 2,50 11,0
231 Flora G.Dobelis Gaujā skleník 3,78 10,0
232 Šiller Ē.Pūpols Vārnavā pole 3,33 10,0
233 AF-8-2-5 Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 2,78 9,4
234 Chardonay M.Vāgners Rendā pole 2,55 9,0
235 Skaiste Ē.Pūpols Vārnavā pole 2,34 7,0
236 V3-5-2 ? M.Igaune Riga zahrada 2,86  
237 Ot Pinčuka Ē.Pūpols Vārnavā pole 2,93  
238 AF-4-2-4 Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 2,45  
239 AF-15-1-6 Pūre DIS (Inese Drudze) Pūrē pole 2,43  
240 TN 6 207 Ē.Pūpols Vārnavā pole    

Chutnají vám hrozny s "izabelovou" neboli "labruskovou" příchutí?

Chutnají (143 | 37%)
Nevadí mně (37 | 10%)
Nechutnají (180 | 46%)
Nevím (29 | 7%)
Email: bred_ikzavinacvolny.cz
Kismis zaporozs

Kismis zaporozs

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one